Park Oran Çankaya/Ankara 0546 101 03 25 info@kmgbilisim.com
HİZMETLERİMİZ

Grafik Tasarımı

Gelişmekte olan şirketler kurumsal logo tasarımı için mücadele ediyorlar. Logonuz önemlidir. Kurumsal kimliğinizin, markanızla potansiyel müşterileri etkilemek için birkaç saniyesi vardır. İyi tasarlanmış kartvizitler, başarılı bir iş için çok önemlidir. Kartvizitlerinizi en yüksek standartlara göre dizayn ediyoruz. Böylece şirket rekabet üstünlüğü kazanıyor.

Broşürler, pazarlama çabalarının öncüsüdür: amaçları, yalnızca sunduğunuz ürünler veya hizmetler hakkında müşteriyi bilgilendirmek için değil aynı zamanda rakiplerinizden daha iyi çözümler sunduğunuzu vurgulamaktır. Broşür tasarımına yaklaşımımız, bu kavramların etrafında ve bir anahtar unsur niteliğindedir. İşiniz için böylesine hassas ve önemli aracın üretilmesi profesyonel tasarımcıların elinde bırakılmalıdır.

Kmg Bilişim Sizin İçin Ne Yapar?

Kurumsal Kimlik Tasarımı


Güçlü bir kurumsal kimlik duygusu, şirketin pazardaki varlığını güçlendirir. Kurumsal bir kimlik, müşterilerin belirli bir markaya olan bağlılığını ve onlar için ne anlama geldiğini yansıtır.

Kmg Bilişim, bir şirket için logolar, ticari markalar, isimler ve diğer ilgili şeyler şeklinde kurumsal kimliğin önemini kavrar. Nihayetinde, bağlılığını ve tanınmasını geliştirmeye yardımcı olup, şirketin itibarını oluşturmanıza yardımcı olur.

Logo Tasarımı


Logo, şirketin kurumsal imajının ve kimliğinin ayrılmaz bir parçasıdır. Mükemmel tasarlanmış logo değerlerinizi, hedeflerinizi, kişiliğinizi ve farklılığınızı ifade eder. Kmg Bilişim , hedeflerinizi, fikirlerinizi ve kişiliğinizi gösteren özelleştirilmiş logo tasarımı sunar. Potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmek ve size pazarda doğru oranda görünürlük sağlamak için etkili bir logo tasarlar.

Banner Tasarımı


Kmg Bilişim , banner tasarımı için potansiyel müşterileri kendine çeken kurumsal bir marka oluşturmak için en son teknoloji ve pazarlama stratejilerini ve vizyonunuzu kullanır.

Broşür Tasarımı


Kmg Bilşim, işletmenizin, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin öne çıkan özelliklerini kapsayan etkileyici bir broşür tasarımı oluşturur. Marka ve kurumsal kimliğinizin açıklayıcı bir temsilini oluşturmanıza yardımcı olur. Etkili bir broşür tasarımı, hedeflerinizin kapsamlı bir özetini sunmak için çok önemli bir pazarlama aracı olabilir. Sizi ve markanızı farklı kılan kurumsal bir tasarımla tanıtım kampanyanızı öne çıkarın.